top of page

Hakkımızda

Güzel Bir Yaşam İçin İnşa Ediyoruz

tüylüoğlu logo
tüylüoğlu 2024

Tüylüoğlu İnşaat A.Ş.

Tüylüoğlu İnşaat A.Ş. olarak kurulduğumuz günden bu yana pek çok projeye iş ortaklığı yaptık. Yılların vermiş olduğu tecrübe kurucularımızın bilgi ve birikimleri ile her geçen gün artış gösteren inşaat hizmet sayımız her geçen gün büyümeye ve gelişmeye devam etmektedir. Yaptığımız projelerin modern yapısı ve mimari anlayışı ile yönetmeliklere uygun sunmuş olduğumuz hizmetimiz sayesinde tüm alanlarda çevre duyarlılığının yanında konutlarımız da yaşayacak olan kişilerin de güvenliğini ön planda tutmayı ihmal etmiyoruz. Tüylüoğlu İnşaat A.Ş. olarak yapı statiği ile mimariyi tam olarak birleştirmiş bulunuyor ve projelerimizin tamamında iç tasarımla beraber inşaat fonksiyonelliğinin de bulunuyor olması kalite odaklı duyarlılığımızın en büyük kanıtı olmuştur. İnşaat sektöründeki konumumuzun haklı gururunu yaşayarak müşterilerimizden almış olduğumuz güven ile her geçen gün daha çok hizmete imza atıyoruz. Üstelik inşa ettiğimiz alanlarda kullanmış olduğumuz tüm ürünlerin mimari tasarım açısından ve üretiminin kalitesi bakımından uluslararası standart'a uygun olmasına özen gösteriyoruz. Müşterilerimize göstermiş olduğumuz kalite olgusunu tüm hizmetlerimiz esnasında gösteriyor ve müşterilerimizin hizmet, beklenti ve ihtiyaçlarına cevap verecek olan tüm çalışmaları gerektiği şekilde gerçekleştiriyoruz. Tüylüoğlu İnşaat A.Ş. olarak odak noktamız olan ilke ve amaçlarımız, planlanan müşteri beklentilerine hızlı yanıt vererek gereken çalışmaları kısa süre içerisinde gerçekleştirmek ve faaliyetlerimizin etkinliğinin sürmesini sağlamak, Kaliteli hizmet sunabilmenin sadece bizim çalışmamız ile sınırlı olmayacağını biliyor ve kaliteli çalışma sunabilmek için tedarikçi ve taşeronlarımızın da kalitelerini yükseltmeyi amaç ediniyoruz.

Vizyonumuz

Hizmet kalitesi ve güvenin, insanların yaşamı yapılarının ömrü ile bağlantılı olduğu bilinci ile çalışıyoruz. İnşaat Yapım ve onarım hizmetlerimizde ahlaki kaliteyi en üstte tutarak ilkelerimizden asla ödün vermeden kullanışlı  ve yüksek kaliteli iş ve yaşam alanları üretiyoruz. Şirketimizin bütün maddi, manevi kaynaklarını ve tecrübelerimizi, mükemmelliğe erişmek için sürekli canlı tutmaktayız. Tüm gücümüzü en iyi hizmet için kullanıyoruz. Şirketimiz Tüylüoğlu İnşaat A.Ş.' yi sektörümüzün saygıdeğer ve örnek alınacak markalarından biri haline getirmek için %100 Müşteri memnuniyetini sağlamak için çalışıyoruz.

Misyonumuz

Müşteri memnuniyetini herşey'in üstünde tutuyoruz. Gelişen teknolojiyi takip ederek yaptığımız işte en iyisini gerçekleştirmeye dair inançla ve hevesle çalışıyoruz. En önemli unsurun insan kaynağı olduğunu unutmadan, sürekli gelişmek için fon, maddi kaynak ve nitelikli iş gücü çıkarmak için İşimizle ilgili yüksek bir enerjiyle şirketimizin iş kalitesinin, itibarının ve ideallerinin, şahsi  kazançlarımızdan önce geldiğini ilke ediniyoruz.

Tecrübelerimiz

Tüylüoğlu İnşaat A.Ş. 1976'yılından bu yana inşaat yapım ve onarım konusunda sizlere uzun yıllardır hizmet vermektedir. Yıllların vermiş olduğu tecrübeyle sizlere pratik çözümler sunmaktadır.

bottom of page