top of page
Industrial worker using trowel and tools for building exterior walls with bricks and morta

50 YILA YAKIN 

Tüylüoğlu İnşaat Logo

DENEYİM

İnşaat sektörü hakkında merak ettiklerinizi paylaşıyoruz

Gönderdiğiniz için teşekkür ederiz!

Projelerimiz ve hizmetlerimizden haberdar olmak için abone olun.

Ara
  • Yazarın fotoğrafıtuyluogluinsaat.com.tr

Bina çatı aydınlığı yoğun yağışlar lodos ve senelerin vermiş olduğu tahribatla hasar görmektedir. Bina çatı tadilatı ihmal edilmemesi gereken bir tadilattı. Çatı bakımı ve tadilatı birçok şekilde yapılır. Çatı bina boşluğu aydınlığı şeffaf paneller karşılığıyla kaplanır. Şeffaf paneller düzgün kasnağa kaplanmalıdır. Çatı yüksekliği ve rüzgar tehlikesi olduğu İçin profesyonel ekiple çalışılması gerekiyor. Çatı sağanlığı aydınlığı boşluğu katının en önemli unsurudur. Eğer çatı tadilatı konusunda hizmet ihtiyacınız varsa bizimle iletişime geçebilirsiniz.

0 görüntüleme
  • Yazarın fotoğrafıtuyluogluinsaat.com.tr

İstanbul bölgesinde ortaya çıkan lodos binaların çatılarına ciddi zararlar verdi. Tamir olunması gereken bina çatıları sizin ve yapınızın sağlığını önemli ölçüde etkilemektedir. Çatı tadilatı zamanında müdahale gerektirir. Zamanında müdahale edilmeyen çatılar size daha yüksek maliyet ve daha çok iş çıkaracaktır. İstanbul Kadıköy bölgesinde birçok çatı lodosla hasar görmüş durumda eğer dizinde çatınızda tadilata onarıma ve yenilenmesine ihtiyacınız varsa bizimle iletişime geçebilirsiniz.

6 görüntüleme
  • Yazarın fotoğrafıtuyluogluinsaat.com.tr

İzolasyon Malzemesi diye tabir edilen malzeme binanın ısı su ve ses olmak üzere bir çok alanında kullanılmaktadır. İzolasyon izole etmekten türemiştir. Isıyı bina dışına veya içine işleyip yaşam alanlarımızda Isı kaybı yaşanması ve enerji tasarrufu gibi önemli ölçüde çözümler sunmaktadır. Ses izolasyonu malzemeleri iş ve yaşam alanlarımızdaki sesin bizi rahatsız etmesini minimuma indirmek için uygulanır. Jeneratör , makine dairesi gibi yerlerde uygulanır. Ses ve müzik odaları stüdyolar gibi yerlerde ise tok ses almanızı sağlar. Anlayacağınız izolasyon malzemesinin uygulandığı bir çok alan vardır.

5 görüntüleme
bottom of page