Industrial worker using trowel and tools for building exterior walls with bricks and morta

50 YILA YAKIN 

Tüylüoğlu İnşaat Logo

DENEYİM

İnşaat sektörü hakkında merak ettiklerinizi paylaşıyoruz

Gönderdiğiniz için teşekkür ederiz!

Projelerimiz ve hizmetlerimizden haberdar olmak için abone olun.

Ara
  • tuyluogluinsaat.com.tr

İzolasyon Malzemesi diye tabir edilen malzeme binanın ısı su ve ses olmak üzere bir çok alanında kullanılmaktadır. İzolasyon izole etmekten türemiştir. Isıyı bina dışına veya içine işleyip yaşam alanlarımızda Isı kaybı yaşanması ve enerji tasarrufu gibi önemli ölçüde çözümler sunmaktadır. Ses izolasyonu malzemeleri iş ve yaşam alanlarımızdaki sesin bizi rahatsız etmesini minimuma indirmek için uygulanır. Jeneratör , makine dairesi gibi yerlerde uygulanır. Ses ve müzik odaları stüdyolar gibi yerlerde ise tok ses almanızı sağlar. Anlayacağınız izolasyon malzemesinin uygulandığı bir çok alan vardır.

1 görüntüleme
  • tuyluogluinsaat.com.tr

Isı koruyucu levhalar ve örtüleri gibi bir çok çeşit malzeme uygulanmaktadır. Isı koruyucu örtüler çatı aralarına serilerek önemli derecede verimli ısı ve enerji tasarrufu sağlamaktadır. Eğer ısı koruyucu hakkında bilgi almak istiyorsanız bizimle iletişime geçebilirsiniz.

1 görüntüleme
  • tuyluogluinsaat.com.tr

Yalıtım Malzemeleri yeni teknolojiyle beraber profesyonel işçilikle yüzde 50 ye varan enerji tasarrufu sağlamaktadır. Yalıtım malzemeleri bir çok alanda kullanılmaktadır. Doğru malzeme doğru yerde kullanıldığı takdirde güzel sonuçlar alınır. Yaşam alanlarımızın kalitesini arttırmak için bir çok yalıtım malzemeleri bulunmaktadır. Türkiye‘nin birçok bölgesine yalıtım malzemeleri temini sağlamaktayız.

2 görüntüleme