top of page
tüylüoğlu tuğla

Tadilat

Tüylüoğlu İnşaat A.Ş. İstanbul Kadıköy'den tüm İstanbul'da eskimiş, deforme olmuş onarılması gereken iş ve yaşam alanlarınızı sizin için gelişen teknolojiyi takip ederek mimari estetiği gözeterek gerekli yenileme ve onarımda  çözüm ortağı oluyor ve size anahtar teslimi iş yapıyoruz.

tüylüoğlu inşaat
tüylüoğlu tadilat

Yenileme

Dekorasyon çalışmaları gelişen teknolojiyle beraber her geçen gün değişmektedir. Tarih boyunca yaşadığımız mekanlar üzerinde çok değişimler olmuş ve bu değişimler sonucunda bir çok tasarımlar ortaya çıkmıştır. Bugün için çoğunlukla dekorasyon firmaları tarafından iş kolu haline gelmiş bulunan Dekorasyon olgusu, süsleme sanatı olarak da tanımlanabilir Yaşanılan mekanların insan hayatına renk katması, doğaya bakış açısıyla doğru orantılı olarak değişiklik göstermektedir.

Çözüm Ortağı Oluyoruz

Uzun yılların vermiş olduğu tecrübelerle size inşaat işlerinizle ilgili çözüm ortağı oluyoruz. Yenilenecenek olan mekanlarınızı estetik bir şekilde farklı anlamlar katıyoruz. Alçıpan bölme duvar  kullanarak ekonomik, hafif ve uzun ömürlü alanlar oluşturabilirsiniz. Diğer duvar tiplerine göre daha hafif ve ekonomik olması ve aynı zamanda montaj kolaylığıda vardır. Bunun yanı sıra pratik ve hızlı bir şekilde tadilatınızı bitirebilirsiniz.

Alçıpan
Alçıpan duvar

Alçıpan duvar modelleri sizin proje ve planlarınıza göre değişiklik gösterebilir projesine şartnamesine göre değişiklik gösterebildiği gibi aşağıdaki gibi isimlendirilir.

  1. Yapıştırma Alçıpan Yapılması

  2. Tek Yüz Tek Kat Alçıpan Giydirme Duvar Yapılması

  3. Tek Yüz Çift Kat Alçıpan Giydirme Yapılması

  4. Çift Yüz Tek Kat Alçıpan Bölme Duvar Yapılması (Tek / Çift Karkas) (Taş Yünü Dolgulu / Dolgusuz)

  5. Çift Yüz Çift Kat Alçıpan Bölme Duvar Yapılması (Tek / Çift Karkas) (Taş Yünü Dolgulu / Dolgusuz)

bottom of page